SSS

Wodausa.com'a giriş yaptıktan sonra“siparişlerim” bölümünden tüm siparişlerinizin durumunu görebilirsiniz. Durumu “tedarik ediliyor” görünen siparişler hazırlanmakta, durumu “tamamlandı” görünen siparişler kargoya teslim edildi anlamına gelir. Siparişinizle ilgili ayrıntılar e-posta adresinize gönderilecektir.

İptal, iade, değişim ile ilgili tüm sorularını iade ve değişim konu başlığımızda bulabilirsiniz. Detaylı bilgi için Buraya tıklayabilirsiniz.

Wodausa.com üzerinden kapıda ödeme,kredi kartı ve banka havalesi ile siparişinizi verebilirsiniz. Ödeme işlemleri hakkında ayrıntılı bilgi için Buraya bakabilirsiniz.

Wodausa.com üzerinden Kapıda Ödeme Methodu ile oluştulan Siparişinizde Nakit veya Kredi Kartı ile Ödeme Yapabilirsiniz

Wodausa.com'da 99 TL. Üzeri tüm Sürat Kargo ile yapılan gönderimler ücretsizdir. Diğer Toplam Ücretlerde 6 TL. Kargo Bedeli Yansımaktadır.

Verilen siparişler en erken 1-4 iş günü, yoğun dönemlerde ise 6-7 iş günü içerisinde Sürat Kargoya teslim edilmiş olacaktır. ( FORMALAR 30 İŞ GÜNÜ ) Wodausa.com'da siparişlerim bölümünden ürününüzü takip edebilirsiniz. Ürün kargoya verildiğinde telefonunuza kısa mesaj ile bildirim gelecektir.

Ayrıntılı bilgi için; Buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Wodausa.com'dan Aldığınız Ürünler. Amerikan Markaları olup, Resmi Tedarikçilerden ( Çin, Vietnam ve Kore ) Temin Edilmektedir. Sizlere Faturasıyla Ulaştırılır. %100 Orjinal Ürünlerdir.

Kart bilgileriniz Wodausa.com sisteminde saklanmaz. Sadece bankanız ile sizin aranızdadır. Güvenli alışveriş için gereken Global Sign SSL sertifikası ve 3D Secure sistemleri wodausa.com'da bulunmaktadır.

Bazı Ürün Gruplarında Seri Sonu Ürünlerde İndirim Bölümüdür. Hasarlı veya Defolu Ürün Bulunmamaktadır.